Bobkový list vám doporučuje hru – Lego Jurassic world (Lego Jurský svět)

V článku Kino Bobkového listu doporučuje Jurský svět jste se dozvěděli , co je Jurský svět. No a na Jurský svět byla také vymyšlená Lego hra. Většina z vás už nějaké Lego hry zná. Třeba Lego Piráti z Karibiku nebo Lego Star Wars a jiné. Na Jurský svět byla vymyšlena také Lego hra. Tady máte její výhody a nevýhody :

 

Výhody : Tato hra se dá hrát úplně na všem. Hraje se na počítači , Xboxu 360 a Xboxu one. Také se může hrát na Play station 3 a Play station 4.

V této Lego hře nehrajete jenom Jurský svět. Můžete tam hrát také tři Jurské parky. Tato hra tedy obsahuje 4 příběhy.

Když všechny ty levely a příběhy dohrajete , můžete potom volně chodit po Jurském parku , Jurském světě , nebo také po ostrovu Isla Sorna z Jurského parku 2 a 3.

Ti dinosauři z Lega jsou nádherně udělaní a mají i hezké zbarvení.

V každém levelu můžete posbírat jantar z kterého dostanete dinosaura za kterého můžete i hrát. Je strašně hezké za ně hrát. Můžete hrát od compsognata po brachiosaura. Můžete tam také hrát za T-rexe , nebo za Indomina -rexe a ostatní velké či málé

masožravce.

Skoro každý dinosaurus má nějakou vlastnost z kterou vám pomůže v nějakých úkolech.

 

Nevýhody : Tato hra je nová a na některých počítačích může i vypadávat , což není úplně hezký. Výrobci však chtějí ty chyby opravit.

Některé jantary nemůžete získat hned v levelu. Musíte si potom když tak dát znovu ten level s tak zvaným Free play (volná hra) s Free play si můžete přeměnit na postavy , které chcete a můžete tak získat jantar.

 

Od kolika je tato hra : od 7 let (ale já si myslím , že jí můžou hrát milovníci Jurského parku a Jurského světa jakkoli staří).

Hodnocení hry : Bobkový list hře dává 4 a půl hvězdičky (moc se mi ta hra líbí. Jen to někdy vypadává).

https://youtu.be/bPpFdyEioGs