Bobkový list vám doporučuje hru minecraft s modem fossil and archeologi (fosílie a archeologie)

Asi všichni znáte hru minecraft. Minecraft je hra na XBOX , na počítač i na tablet. Asi nejlepší je minecraft na počítači. K minecraftu jsou i různé mody. Dneska vám řeknu o modu fossil and archeologi (v překladu : fosílie a archeologie). Tento mod na minecraft je o tom , že jste v normálním minecraftu a vy si napřed hrajete na paleontologa a kopete různé fosílie , které najdete normálně když kopete. Potom si zahrajete na vědce a uděláte si různé přístroje ve kterých uděláte DNA dinosaura a potom i vajíčko , které můžete položit do ohrady a on se vám vylíhne dinosaurus. No a vy si takhle můžete udělat krásný Jurský Park v minecraftu. Tady máte ještě výhody a nevýhody tohoto modu :

 

 

Výhody : Někteří dinosauři v tomto modu jsou fakt nádherní.

V tomto modu je také těch dinosauřích druhů docela dost. Můžete tam mít tyranosaura , triceratopse i brachiosaura a jiné dinosaury velké i malé.

Fosílie není vůbec těžké najít.

Jestli nevíte jak se co kraftí , stačí se kouknout do inventáře a vpravo tam je taková věc , kde jsou všechny předměty a když na to kliknete levým , ukáže se vám jak se to kraftí.

Můžete si tam i jako domácího mazlíčka udělat šavlozubého tygra a on vás bude poslouchat a neublíží vám.

Nevýhody : Na jeden takový přístroj , který udělá z dinosauřího DNA vajíčko jménem analyzér potřebujete vypálený kaktus a když jste se neocitli zrovna v poušti , budete muset tu poušť hledat.

Jsou tam i různé druhy příšer , které jsou docela silné a můžou vás zabít.

Když máte masožravého dinosaura , musíte si na něj dávat pozor až vyroste. On vás potom může klidně sežrat.

Hodnocení tohoto modu na minecraft (maximum je pět hvězdiček) : Bobkový list dává tomuto modu 4 hvězdičky.