Bobkový list vám doporučuje hru Jurassic park operace genesis

Určitě všichni milovníci dinosaurů znají film Jurský park. Byla však na to v roce 2000 vymyšlena hra. Je to podobné jako Zoo Tycoon ( o hře Zoo Tycoon si můžete přečíst v článku Bobkový list vám doporučuje hru Zoo Tycoon). Tady máte výhody a nevýhody této hry :

 

Jurassic park operace genesis

výhody : I když je název anglicky tak si hru můžete nastavit do češtiny.

Máte tam na výběr mnoho druhů dinosaurů.

Letí do vašeho Jurského parku návštěvníci a platí vám peníze ( Ceny si můžete nastavit jak chcete)

Když vykopáte nějaké fosílie dinosaurů. Tak ty fosílie můžete buď extrahovat (tímto způsobem potom uděláte dinosaury) nebo prodat.

 

nevýhody : Máte tam ostrov na kterém budete stavět park (ostrov si také můžete vybrat). Když však celý ostrov zaplníte nebudete moct stavět dál.

Musíte taky dbát na bezpečnost ve vašem parku. Někteří masožraví dinosauři dokážou rozbít plot a zaútočit na návštěvníky.

Když se však návštěvníkům něco nelíbí tak nebudou do vašeho parku chodit.

Na začátku máte jenom 50 000 korun. Když nemáte potom ani vindru tak váš park zkrachuje a zavře se.

Do vašeho parku může zavítat tornádo a všechno zničit.

 

Přes všechny výhody i nevýhody tuto hru doporučuji. Jenom chci upozornit že všechny hry co Bobkový list doporučuje mám na počítači a hraju takže to z internetu neopisuju a nevýhody a výhody píšu taky svými vlastními slovy. A ještě jedno upozornění že tyhle hry co Bobkový list doporučuje jsou jenom na počítač. Pokud jste si tuto hru nainstalovali a líbila se vám pište mi to do komentářů.